Grup Şirketleri

Grup Şirketleri

1982 yılında konfeksiyon makineleri sektörüne hizmet vermek amacı ile İstanbul’da kurulmuştur.

Bugün tekstil makineleri, ayakkabı makineleri, etiket makineleri ve yedek parça sektöründe de faaliyet gösteren TETAŞ AŞ, teknik servis hizmetini de bünyesine katarak 295 personeli, 6 şubesi,4 temsilciliği ve yaygın satış sonrası servisi ile topluluğun diğer firmalarının lokomotifi olmuştur. TETAŞ Şirketler Grubu, halen 17 ayrı firmadan ve yaklaşık 1800 personelden oluşmaktadır.

TETAŞ AŞ’nin hızlı büyümesinin ardında; piyasanın gereksinimlerini iyi tespit edebilmesi, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmesi, insan kaynaklarına ve çalışanlarına verdiği önem ve bilgiyi tabana yayma politikası bulunmaktadır.

Yabancı ülkelerden ithal ettiği makine ve makine yedek parçalar ile satış sonrası teknik desteği, ayrıca ürettiği konfeksiyon ürünleriyle kendi konumunda rakipsiz hale gelen TETAŞ AŞ., hizmet kalitesiyle ülkemizin kalkınmasında önemli bir konuma sahip olan tekstil sektörüne katkıda bulunmaya devam etmektedir.

1982 yılında kurulmuştur. Hazır giyim üretimi yapmakta ve üretiminin tamamını uluslararası pazarlara sunmaktadır.


1993 yılında kurulmuştur. Ulusal ve uluslararası pazarlar için triko üretimi yapmaktadır.

 


2001 yılında kurulmuştur. Konfeksiyon makineleri, yedek parça ve aksesuarları satışını yapmaktadır. 2002 yılında gruba katılmıştır. Dokuma ve baskı etiket üretimi yapmaktadır.


2003’de kurulmuştur. Kendinden yapışkanlı sanayi etiketleri üretimi yapmaktadır. Ayrıca, tekstil, konfeksiyon, ayakkabı, etiket makineleri ve yedek parçalarının satışını gerçekleştirmektedir.

 

TETAŞ Şirketler Grubu, halen 17 ayrı firmadan ve yaklaşık 1800 personelden oluşmaktadır.17 şirketten

biri olan Temat A.Ş TETAŞ bünyesinde kırtasiye sektörüne 1997 yılında   adım atmıştır. İlk önceleri TETAŞ Aş bünyesinde satış ve pazarlama departmanı olarak  faaliyet gösteren bu firma, 2003 başından  itibaren de TEMAT A.Ş adı altında TETAŞ A.Ş ‘nin grup şirketlerinden biri olmuştur.

 


Yatırım Leasing, müşterilerinin farklı vade ve büyüklükteki yatırım ihtiyaçlarını karşılamak üzere hizmet vermektedir. Yatırım Leasing, finansal kiralama işlemlerinin yurt içinde yaygınlaştırılması için müşterilerine danışmanlık hizmeti de vererek her anlamda müşterilerinin yanında olmayı hedeflemektedir.
Yatırım Leasing, inşaat,tekstil,metal ana sanayi, tıbbi cihaz, matbaa, ambalaj sektörleri başta olmak üzere değişik sektörlerde, her türlü yatırım malının finansmanını sağlamaktadır.

www.yatirimleasing.com

Strateji Faktoring Anonim Şirketi, esnek bir finansman tekniği olan faktoring ile sizlere kesintisiz nakit akışı sağlayarak yurtiçi ve uluslararası pazarlarda rekabet şansınızı ve satış hacminizi artırmanıza destek olur.

Tahsilat ve kredi risk takibini Strateji Faktoring'e bırakarak işletmenizin gelişimine yönelik konulara artık daha fazla zaman ayırabilirsiniz.
Strateji Faktoring kısa vadeli alacaklara karşılık garanti, finansman ve tahsilat hizmetleri ile müşterilerine uzun vadeli müşteri memnuniyeti sunar.

www.stratejifaktoring.com

Bunları Biliyormuydunuz!

Powered by AcerPro AcerPro